Naše cappuccino netřeba dlouze představovat. Naše flat white je již doslova legendou. Naše mléčné caffè latte, dlouhodobý bestseller, jsme dochutili sirupy z praženého lískového oříšku a vanilky. 

Alpro cappuccino slaný karamel & vanilka 

Naše cappuccino netřeba dlouze představovat. Patří mezi nejžádanější druhy kávy po celém světě. My jsme jej pro vás tentokrát připravili trochu jinak. Místo běžného kravského mléka jsme použili ovesný nápoj z řady Alpro Barista, který je zároveň bezlepkový, a tak si cappuccino mohou vychutnat i celiaci nebo ti, kdo mají alergii na mléčnou bílkovinu či bezlaktózovou dietu. Dochutili jsme jej hned dvěma sirupy – slaný karamel a vanilka, jejichž chutě se dokonale snoubí. Zdobené je čokoládovým posypem na povrchu pěny. Podáváme jej ve dvou velikostech primo a medio. 

Spanish flat white 

Naše flat white je již doslova legendou. Ostatně Costa Coffee byla průkopníkem této kávy v České republice. Začali jsme ji připravovat mezi prvními a u našich zákazníků je stále jedním z nejoblíbenějších kávových nápojů. Ochutnejte novou luxusní kombinaci silného espressa, připraveného hned z 21 gramů kávy, s našlehaným mlékem, bílou čokoládovou omáčkou a vanilkovým sirupem! V chladných dnech je ideální na zahřátí, díky vyšší dávce kofeinu nastartuje váš den, nebo naopak doplní energii po náročném dni. Okouzlí vás nejen svou vyváženou chutí, ale také precizní technikou latte art. 

Caffè latte pražený oříšek & vanilka 

Naše mléčné caffè latte, dlouhodobý bestseller, jsme dochutili sirupy z praženého lískového oříšku a vanilky. Na povrchu mléčné pěny ho zdobí čokoládová poleva. Pokud vás svazuje etiketa ohledně neolizování lžičky, u nás to rozhodně neplatí – klidně si tento dokonalý kousek užijte jako dezert i se závěrečným „vyškrabáním“ posledních zbytků čokoládové pěny uvíznutých na skle. Byla by škoda nevychutnat si jej až do konce! Podáváme ho ve dvou velikostech primo a medio.